Online Adisyon ile Yenilikçi Bir Hizmet

Online Adisyon hizmetleri sayesinde işletmenizin çok daha başarılı hizmetler sunacağını biliyor muydunuz? Müşterilerinizin memnuniyetini elde etmek ve başarılı bir hizmet sürecine kapı aralamak mümkün. Birbirinden özel nitelikleri sayesinde tercih edeceğiniz Online Adisyon sayesinde sizi nelerin beklediğine daha yakından bir göz atabileceksiniz. O halde eşsiz çözümler ve çok daha fazlası için size neler sunulduğuna bir göz atın. İşte kullanışlı bir uygulama sayesinde elde edebileceğiniz hizmetler!

Çoklu Dil Seçeneği ile Sipariş Verme Kolaylığı

Yabancı müşterilerin sipariş oluştururken sorun yaşadığını mı düşünüyorsunuz? Online Adisyon kullanarak müşterilerinizin deneyimini iyileştirmeyi istemez misiniz? Sipariş verirken yaşanan zorlukların üstesinden gelirken müşteri odaklılığı önemseyen bir marka olduğunuzu da her anlamda hissettirebileceksiniz. Bu noktada size sadece kaliteli bir deneyim yaşamak kalacak!

Özel QR Kodlu Menü

Güncel bir menüye sahip olmak işletmelerin en büyük sorunlarından bir tanesi. Sürekli değişen fiyatlar nedeniyle karaladığınız menüleri kullanmak yerine online ortama taşıdığınız menüleri tercih edin. Hem kullanışlı hem de müşterilerinize daha kaliteli bir deneyim yaşatmaya odaklanan Özel QR Kodlu Menü sayesinde profesyonel bir hizmet sunmayı başarabileceksiniz. Üstelik müşterilerinizin masada dakikalarca menü beklemesine de gerek kalmayacak!

Sesli Sipariş Bildirimleri

Online Adisyon, siparişlerin son durumu hakkında sesli bildirimler göndererek müşteri deneyimini iyileştirmeyi başarıyor. Özellikle siparişini sürekli takip etmek isteyen müşteriler için çok önemli bir özellik olan sesli siparişler sayesinde bildirimleri takip etmek mümkün oluyor. Kullanışlı ve ihtiyaçlara cevap verecek bir seçenek olarak Online Adisyon ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

SMS Entegrasyonu

Sipariş süreçlerini kolayca yönetmek isteyen işletmelerin öncelikli tercihi olacak Online Adisyon sayesinde anlık bildirim ve gelişmeleri SMS entegrasyonu sayesinde almak mümkün oluyor. Sipariş bilgileri ile iletişim bilgilerini giren müşterilere ulaşacak SMS bilgilendirmesi siparişin son durumu hakkında en doğru bilgileri sağlıyor. Bu sayede müşteriler için siparişin durumunu kontrol etmek çok daha kolay oluyor.

Garson Panel Çözümleri

Online Adisyon sayesinde müşterilere eşsiz hizmetler sunarken müşterilerinizin daha başarılı bir deneyim yaşamasını Garson Panel Çözümleri sayesinde bambaşka bir seviyeye taşımanız mümkün oluyor. Garsonların siparişleri akıllarında tutmalarına gerek kalmadan sisteme girdikleri siparişlerin hazırlanmasını kolayca sağlamaları mümkün oluyor. Siz de bu konuda en ideal seçenekleri tercih etmek istemez misiniz? Online Adisyon ile garsonlarınızın işi de kolaylaşacak!

Sanal POS Entegrasyonu

Müşterileriniz siparişleri için ödeme yapmak istediklerinde hesap için dakikalarca beklemek durumunda kalabilirler. Bu durum hem memnuniyetsizliğe neden olur hem de masaların gereksiz yere dolu kalmasına yol açar. Müşterinin masada gereksiz yere beklememesi adına ve hizmet kalitesini iyileştirmek için Sanal POS Entegrasyonu ile dikkat çeken Online Adisyon’u seçmek mümkün olacak.
Tüm bu özellikleriyle dikkat çeken ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturan bir çözüme mi ihtiyacınız var? O halde sistemin bir parçası olmak adına hemen harekete geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Müşteri Paneli üzerinden yapılan ilk satın alıma özel %25 indirim içinTıklayınız
+