Kurumsal Web Hosting

Kurumsal web hosting, barındırma olarak da ifade edilen web siteleri için son derece önemli bir hizmettir. Genellikle bir bilgisayarın aksine, web sitenizin yüksek bant genişliğine sahip bir ağ üzerinden internete bağlı güçlü bir makineye ihtiyacı vardır. Hepsinden önemlisi, bu makine haftanın yedi günü, günde 24 saat tam olarak çalışır durumda olmalıdır. Bu makine veya bilgisayara web sunucusu denir ve web siteleri için sağlanan depolama hizmetine web barındırma veya daha genel olarak barındırma denir.

Kurumsal Web Hosting Nedir?

Bilgisayarınızla çalışıyorsanız, örneğin belgelerinizi depolayabileceğiniz ve klasörler halinde düzenleyebileceğiniz bir yere ihtiyacınız vardır. Bu alan bilgisayarınızın sabit diskidir. Klasörlerin ve dosyaların saklandığı yer burasıdır, böylece onlara erişebilirsiniz. Bir web sitesi, bir metin belgesine çok benzer. Çünkü web siteniz aynı zamanda onu depolamak için bir bilgisayara ihtiyaç duyar. Aradaki fark, web sitenizi kaydettiğiniz bilgisayarın her zaman açık olması gerektiğidir. Çünkü web sitenizin her zaman erişilebilir olmasını ve siz ve web sitenizin ziyaretçileri için her zaman erişilebilir olmasını kesinlikle istersiniz. Barındırma sağlayıcıları, size web sunucuları ve dolayısıyla web siteniz için dünyanın her yerinden günün her saatinde erişilebilmesi için depolama alanı sunan şirketlerdir.

Neden Kurumsal Web Hostinge İhtiyacınız Var?

Web sitenizi çevrimiçi ve kullanılabilir durumda tutmak için, web sitenizi ve sayfanın içeriğini depolayan bir web sitesi barındırma paketine veya barındırma ürününe ihtiyacınız vardır. Sıradan bir internet bağlantısına sahip ev bilgisayarınız, web sitenizi herkes tarafından erişilebilir kılmak için yeterli değildir.

Kendi sunucunuzu satın almak için yeterli paranız ve çok güçlü bir internet bağlantınız olsa bile, bu temelde olası bir çözüm olacaktır. Ama bu iyi bir fikir değil. Kısacası: bu çözüm çok pahalı olacaktır. Bir web barındırma hizmeti kiralarsanız çok daha ucuzdur.

Profesyonel Web Hosting Hizmetleri

Firmamız, alanında uzman bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu noktada sunduğu profesyonel web hosting hizmetleri ile de dikkat çekiyor. Siz de bu hizmetler ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Müşteri Paneli üzerinden yapılan ilk satın alıma özel %25 indirim içinTıklayınız
+