Sanal Pos Entegrasyonu

Kredi kartınızı güvenli bir şekilde kullanmak alışveriş deneyiminizi arttırıyor değil mi? Kredi kartının yaşamınızı kolaylaştırdığının farkındayız. Bu anlayıştan hareketle online alışverişlerinde güvenilir bir ödeme sisteminin tesis edilmesi için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sanal pos hizmetlerimizi kolay kurulabilir bir şekilde tasarlarken aynı zamanda kullanıcı dostu bir şekilde olmasına özen gösteriyoruz.

Bankaların kullanıcılara sunduğu avantajlı alışveriş deneyimini kolayca tesis etme şansı tanıyan Sanal pos aynı zamanda taksitli alışveriş deneyimini de yaşamanıza fırsat sunuyor. Üstelik sanal pos aracılığı ile alışveriş yaptığınızda saniyeler içinde alışveriş yapabiliyor ve işlemin gerçekleşmesi için dakikalarca beklemek durumunda kalmıyorsunuz. 3D Secure ile ödeme sayesinde Sanal pos size sanal ortamın en güvenilir olanaklarını da sağlıyor.

Sanal pos ile avantajlardan faydalanmak güvenli alışveriş ve taksitlendirmenin keyfini yaşatmak için bizimle iletişime geçerek Sanal pos hizmetlerimiz hakkında bilgi almaya başlayabilirsiniz. Böylece hem işletmenize olan talebi arttıracak hem de güvenilir firma imajınıza olumlu yönde katkı yapabileceksiniz.

Sanal Pos Entegrasyonu Size Ne Sağlar?

Alışveriş yaparken kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmek sizi oldukça zorluyor değil mi? Kart saklama hizmeti sayesinde kredi kartı bilgilerinizi her alışverişte girmek zorunda kalmayacaksınız. Hatta kart bilgilerini ezberlemek gibi bir durum da asla hayatınızda olmayacak. Nasıl mı? Sizler için özel olarak sunduğumuz kart saklama avantajı bir defada girdiğiniz bilgileri güvenilir bir şekilde saklar ve sonraki alışverişlerinizde bilgilerinizi hatırlar. Peki, kart saklama sistemi nasıl işler?

Kart saklama sistemini kullanmak için öncelikle kullanıcıların kart bilgilerini paylaşmaları gereken bir yapıdır. Ancak burada bilgilerin sızdırılması veya çalınması durumu söz konusu değildir. Sisteme girilen kart bilgileri hafızaya alınır ve sonraki alışverişler için hatırlanır. Böylece alışveriş yapan kullanıcılar bilgilerini hatırlamak ve yanında taşımak zorunda kalmaz. Üstelik kart saklama sistemi kullanıcılara birden fazla kartın bilgilerini depolama imkânı sunar.

Siz de web sayfanızı veya e-ticaret sitenizi alışveriş yapmak için kullanan bireylere avantajlar sunmak istiyorsanız kart saklama sisteminden hemen faydalanabilirsiniz. Kart saklama ile alışveriş çok daha keyifli ve eğlenceli olacak!

Banka Transferi ile Ödeme Alma

Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmak işinize gelmiyor ama alışverişin keyfini online ortamda yaşamak istiyorsanız sizlere efsane bir yöntem öneriyoruz! Banka transferi ile ödeme alma! Farklı bankalarla iş birliği yaparak banka transferi yapmak ve alışverişi kolaylaştırmak için başvurulabilecek olan bu sistem hem alıcı hem de satıcıların işini kolaylaştırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Müşteri Paneli üzerinden yapılan ilk satın alıma özel %25 indirim içinTıklayınız
+