Sınırsız Web Hosting

  Sınırsız Web Hosting

  Sınırsız web hosting, tüm web sitelerinin tek bir web hosting paketi altında yayınlanmasını sağlayan paketler olarak ifade edilmektedir. Genel olarak birden fazla web sitesinin yönetimini gerçekleştiren dijital pazarlama uzmanları ya da ajanslar tarafından tercih edilmektedir. Bu noktada her site için ayrı ayrı hosting almak yerine sınırsız trafik ve disk özelliğine sahip olan limitsiz hostingler tercih edilmektedir.

  Barındırma şirketlerinin, müşterilerinin web sitelerini depolamak için kullandıkları kendi güçlü sunucuları vardır. Bu sunucular bir veri merkezinde bulunur. Veri merkezleri, en gelişmiş iklimlendirme ve güvenlik sistemleri ile hızlı bir altyapıya sahiptir.

  Barındırma Türleri Nelerdir?

  Oluşturmak istediğiniz web sitesinin türüne bağlı olarak, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış bir barındırma hizmetine ihtiyacınız olacaktır. Örneğin, kendi blogunuzu oluşturmak istiyorsanız, bir web barındırma veya WordPress barındırma ürünü iyi bir seçim olacaktır. Bir çevrimiçi mağaza ile bir web sitesi veya büyük bir şirketin kurumsal web sitesi çalıştırmak istiyorsanız , profesyonel bir barındırma hizmeti daha iyi bir çözüm olabilir.

  Dijital pazarlamada uzman kadrosu ile en başarılı çözümleri sunan ve bu yönü ile hosting, domain ve SSL hizmetlerinde ön plana çıkan firmamız ile enfes bir iş birliğine ne dersiniz?

  Profesyonel Sınırsız Web Hosting Hizmetleri

  Web yazılım ve responsive tasarım ihtiyaçlarına en doğru cevapları verirken web sitenizin statik web sitesi yazılımı veya dinamik web sitesi yazılımı özelliklerinden bir tanesine uygun olmasına önem veriyoruz. Bu noktada sizlerden gelen talepleri en doğru şekilde karşılarken yönetim paneli yazılımı ile ilgili de etkin çözümler sunuyoruz. Web sitenizin tasarlanması aşamasından hemen sonra içerik yönetim sistemlerinin kurulmasını ve elektronik ticaret taleplerinize uygun adımların atılmasını destekliyoruz.

  Sunucu ve hosting işlemleri noktasında web sitenizin sürekli işler hale gelmesini sağlarken kreatif web tasarım hizmetlerimiz kapsamında hem ui tasarım hem de ux tasarım süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Bir web yazılım ajansı olmanın ayrıcalığını size güvenlik sertifikaları ile sağlıyoruz. Siz de konu ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde hizmet almak için hemen harekete geçebilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.

   Menü
   Müşteri Paneli üzerinden yapılan ilk satın alıma özel %25 indirim içinTıklayınız
   +